Hizmet Sözleşmesi

Neden Butur?

  • 1Çok Uygun Fiyatlar
  • 2Kaliteli Hizmet Anlayışı
  • 3Yeterli Bilgiye Sahip Destek Ekibi
  • 4Minimum Problem için BUTUR

BUTUR Müşterileri...

Fiyat konusunda çok iyi ve hizmet konusunda bugüne kadar çok firma değiştirdim ama butur.net.tr en iyileri. Ancak sitelerinin bazı bölümleri İngilizce. Bu bölimleri Türkçe yapmaları daha iyi olur.

Erkan Arslan, ER-ARS

Hizmet Sözleşmesi

(Lütfen Hizmet Sözleşmesini Dikkatlice Okuyunuz)

Taraflar


1) BUTUR Bilişim ve İnternet Hizmetleri firmasından hizmet alan ve sipariş veren tüm müşterilerimiz bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

2) Sözleşmenin okunmayarak kabul edilmesi halinde tüm mesuliyet müşterimizindir.

3) BUTUR Bilişim ve İnternet Hizmetleri yetkilileri bu sözleşmeyi istediği zaman güncelleme yetkisine sahiptir.

4) Tüm müşterilerimiz bu sözleşmeyi takip etmekle sorumludur ve en güncel hali geçerlidir.

Hizmet Kullanımı

1) BUTUR Bilişim ve İnternet Hizmetleri kaynaklı olan veya olmayan nedenlerden ötürü doğabilecek veri kayıplarından kesinlikle BUTUR Bilişim ve İnternet Hizmetleri sorumlu değildir.

2) Hosting,reseller,vps ve kiralık sunucu hizmetlerinde lisansız yazılımlar kullanmak yasaktır.Bu konudan ötürü çıkabilecek tüm zararların sorumlusu müşterinin kendisidir.

3) Hosting hizmetinde yasal çerçevede bile olsa adult ve hacking içerik kesinlikle yasaktır.Bu maddenin aşılması halinde BUTUR Bilişim ve İnternet Hizmetleri uyarmadan hesabı silme yetkisine sahiptir.

4) Reseller-hosting sunucusunda ve aldığınız vps-kiralık sunucularda oluşabilecek yazılım-donanım sorunlarının sorumlusu BUTUR Bilişim ve İnternet Hizmetleri değildir.

5) BUTUR Bilişim ve İnternet Hizmetleri hosting hizmetinde %8 , reseller hizmetinde %12 cpu (işlemci) limitini aşan siteleri uyarmadan askıya alma yetkisine sahiptir.

6) Firmamız yasadışı işlemler için kullanılan hosting,reseller,vps ve sunucuları iptal etme hakkına sahiptir.

7) Firmamızın hosting paketleri kullanılarak [SANAL SUNUCU(VPS-VDS) VE KİRALIK SUNUCULAR HARİÇ]yapılan her türlü SPAM mail gönderme eylemi, hesabınızın anında kapanmasına yol açacaktır. SPAM mail eylemi toplu halde gönderilen her türlü aktiviteyi kapsamaktadır.

8) Mail gönderilen kişiler sitenize üye olsalar da olmasalar da toplu mail gönderimi her koşulda yasaklanmıştır ve SPAM olarak kabul edilecektir.

Yedekleme

1) Hosting ve reseller sunucularında yedek işlemleri müşteriye aittir. Ancak yine de hosting sunucularımızda günlük, haftalık ve aylık yedekleme yapılır. Ancak olası bir sorundan dolayı verilere ulaşılamama gibi bir durum söz konusu olursa müşteri bu yedeklemeye binaen hiçbir hak iddaa edemez. En kötü durumlara hazırlıklı olmak için sürekli müşteri, yedeğini almak zorundadır.

2) Vps ve kiralık sunucularda yedek işlemleri müşteriye aittir.Firmamız vps ve sunucuların yedeklerini almamaktadır.Firmamız tarafından yedek alınmasını istiyorsanız harici backup hizmeti almanız gerekmektedir.Olabilecek teknik sorunlarda veri kaybı sorumluluğu müşteriye aittir.
Bizimle Bağlantıda Kalın
7/24 destek